1080p OdL Tek Part youtube tek parça Fragman
763 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Yerdeki Yıldızlar Filmi Full izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Yerdeki Yıldızlar Filmi Full izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Yerdeki Yıldızlar Filmi Full izle
8.5 IMDB Puanı

Yerdeki Yıldızlar Filmi Full izle

(Like Stars on Earth)
  • Yapım Yılı
Senaryo Amole Gupte (dialogue & screenplay), Amole Gupte (story)
Arkadaşları ve ailesi tarafından beceriksiz, tembel ve algılaması kıt biri olarak görülen Ishaan'ın bu halinin arkasında yatan neden harfleri ve rakamları tam anlamıyla idrak edemeyişidir. Bu durum Ishaan'ın daha pesimist, daha asosyal biri olmasına sebep olur ve nihayetinde insanlardan tamamıyla soyutlanmayı daha mutlu ve özgür bir birey olmanın anahtarı olarak görmeye başlar. İlgili bir anneye sahip olması babasının anlayışsız tutumunu sineye çekmesine ve mental iniş çıkışlarını önlemeye yetmez. Yerdeki Yıldızlar, zorlu bir hayata sahip olan bu gencin gönderildiği yatılı okulda resim öğretmeni olarak görev olan kişiyle tanışmasının ardından değişen hayatı ve hızla çıktığı başarı basamaklarını anlatmaktadır.
Yerdeki Yıldızlar filmini Türkçe Dublaj olarak https://fullhdfilmdiziizle.net adresimizde izleyebilirsiniz. İyi seyirler.