838 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Yaratık: Covenant Filmi Full izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Yaratık: Covenant Filmi Full izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Yaratık: Covenant Filmi Full izle
6.5 IMDB Puanı

Yaratık: Covenant Filmi Full izle

(Alien: Covenant)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Dan O'Bannon (based on characters created by), Ronald Shusett (based on characters created by), Jack Paglen (story by), Michael Green (story by), John Logan (screenplay by), Dante Harper (screenplay by)
Henüz bulunmamış, çok güzel bir yer olarak düşünülen galaksinin en ücra köşesine ulaşmayı başaran Covenant mürettebatı aslında bu yerin hiç de düşündükleri gibi olmadığını, aksine cehennemden farksız bi yer olduğunu anladıklarında, akıl almaz şeyler onları bekliyordur. Bahsettiğimiz yerde yalnız bir şekilde hayatta kalmayı becerebilen Prometheus’u bulduktan sonra yaşamaya devam edebilen sadece ‘’sentetik’’ David idir. Genelde seri filmlerinin çoğunun kötü olmasına rağmen, bahsettiğimiz filmin ilginizi oldukça canlı tutacağına inanıyoruz, iyi seyirler.

Yaratık: Covenant filmini Türkçe Dublaj olarak fullhdfılmdiziizle.net adresimizde izleyebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler.