Mail.ru Ok.ru Moly Fragman
616 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Umutsuz Romantik Full HD izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Umutsuz Romantik Full HD izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Umutsuz Romantik Full HD izle
8.7 IMDB Puanı

Umutsuz Romantik Full HD izle

(Hopeless Romantic)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 85 dakika
Senaryo Martine Blue, Emily Bridger, Stephanie Clattenburg, Jay Dahl, Deanne Foley, Ruth Lawrence, Iain Macleod, Megan Wennberg
Hikayemizin kahramanı Matt isimli genç adam, yıllardır beraberlik sürdürdüğü kız arkadaşının gösterdiği davranışlardan yola çıkarak ayrılmaya karar verecektir. Fakat bu karar bir süre sonra pişman olmasına neden olacak ve hatasını fark etmesine imkân tanıyacaktır. Eski sevgilisi Liz’i geri kazanmak ayrılmasından sonra daha zorlaşmıştır. Liz’e karşı hangi yolu denerse denesin başarılı olamamaktadır. Matt’da her aşamada çıtasını bir seviye üste taşımaktadır. Liz, artan çabalardan bunalsa da Matt’ı kolay kolay affetmemeye kararlıdır. Karakterimiz son çare olarak romantik komedi filmlerinden esinlenerek küçük büyük sürprizler yapmaya başlayacaktır. Liz, Matt ile barışma yönünde ikna olsa da kırılan kalbinin onarılmasını beklemesi en doğal hakkıdır. Matt’ın sınırlarını görene kadar inadına devam edecektir.