9,121 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Turkish’i Dondurma full hd izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Turkish’i Dondurma full hd izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Turkish’i Dondurma full hd izle

Turkish’i Dondurma full hd izle

(Türkish'i Dondurma, Türkişi Dondurma, Türk İşi Dondurma)
Film Çanakkale savaşında, Avusturalya'da yaşayan 2 Türk' gencin gerçek hikayesinden esinlenmiş olup, film olarak günümüzdeki sinema severler ile buluşmuştur. 1915'de memleketlerinde savaş çıktığını öğrenen bu iki genç memlekete Çanakkale'ye doğru yola çıkmaya karar verirler. Her nekadar çaba gösterselerde, yetkililer onların adadan dışarı çıkmalarını engellerler. Tabi bu sırada Avustralya'da Türk'lerin aleyhine propaganda yapmaya başlanmıştır.Ülkelerinde veremedikleri mücadeleyi burada vermeye çalışan 2 Türk mücadelesini anlatmaktadır. Son derece kaliteli bir yapım olan bu filmde, Ayla filmin yönetmeni yönetirken, Senaryoyu Gürkan Tanyaş kaleme almaktadır.

Film'İn başrollerinde Şebnem Bozoklu, Erkan Kolçak Köstendil ile Ali Atay'ın bulunduğunu gerçek bir hikayeden uyarlanan filmin kadrosunda Will Thorp, Marleen Mathews, Tristan Alexander ve James Farley gibi oyuncular yer almaktadır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

14 yorum