1,262 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

The Strange Ones Filmi Full izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. The Strange Ones Filmi Full izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
The Strange Ones Filmi Full izle
5.0 IMDB Puanı

The Strange Ones Filmi Full izle

(The Strange Ones)
  • Yapım Yılı
Senaryo Christopher Radcliff (story), Christopher Radcliff, Lauren Wolkstein (story)
İlk bakışta tamamıyla olağan görünen kişiler ve yaşamların anlatıldığı The Strange Ones, bir genç ve bir yetişkin erkeğin bulunduğu bir grubun daha önce bulunmadıkları ve hakkında bilgiye sahip olmadıkları yeni yerlere giderek yaşamlarını sürdürüşünü konu alan bir filmdir. Sanılanın aksine, bu olağan görünüşün ardında gizemli ve karanlık gerçekler yatmaktadır. Aynı zamanda bu ikilinin de sıradan kişiler olduğunu söylemek pek de mümkün olmayacaktır. Bu ikilinin, tüm işleri olağanın dışına sürükleyecek ve gitgide kontrol altına alınamaz bir hale dönüşmesine neden olacak derin izlerle dolu yaşamlarının onları nereye sürüklediğine tanık oluyoruz.
The Strange Ones filmini Türkçe Dublaj olarak https://fullhdfilmdiziizle.net adresimizde izleyebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler.