2,750 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

The Hurricane Heist, Category 5 Filmi izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. The Hurricane Heist, Category 5 Filmi izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
The Hurricane Heist, Category 5 Filmi izle
4.8 IMDB Puanı

The Hurricane Heist, Category 5 Filmi izle

(The Hurricane Heist)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Scott Windhauser (screenplay by), Jeff Dixon (screenplay by), Anthony Fingleton (story by), Carlos Davis (story by)
ABD’de yaşanmış kasırga felaketinden sonra şehirler yerle bir olmuştur. Bu karmaşıklığın arkasına sığınarak krizi fırsata çevirmek isteyen hırsız çetesi ABD Mint merkezinde bulunan 600 milyon doların hepsini kayıplara karıştırırlar. Hırsızlar hayatlarının kurtulduğunu düşünürken fırtına daha da büyük hale gelerek tekrar canlanır. Hırsızlar işin içine kasırganın tekrar geleceğini katmamışlardır. Paraların korunması ve kendi canlarının da bir o kadar korunması gerekir ve kasa dairesinin anahtarını bulmaları gerekmektedir. Kasanın şifresini bilen adamın çocuğunu kullanarak daireye girmeyi başaracaklardır. Şifreyi bilen adam kasırgayı kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacaktır. Aksiyon, gerilimin doruklarda yaşandığı film 2018 yılında vizyona girmiştir. The Hurricane Heist filmini Türkçe dublaj izle - The Hurricane Heist, Category 5 filmini fullhdfilmdiziizle.net adresimizden kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.