278 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Sürükleniş Full izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Sürükleniş Full izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Sürükleniş Full izle
6.7 IMDB Puanı

Sürükleniş Full izle

(Adrift)
  • Yapım Yılı
Senaryo Aaron Kandell (screenplay by), Jordan Kandell (screenplay by), David Branson Smith (screenplay by), Tami Ashcraft (based on the book by), Susea McGearhart (based on the book with)
Gerçek bir hikayeden uyarlanan “Adrift”, tanıştıktan kısa süre sonra birbirlerine aşık olan ve hayatlarının macerasına doğru yelken açan iki insanı anlatıyor. Hevesli denizciler okyanusa açılırlar fakat yolculukları doğrudan, tarihte görülmüş en büyük kasırga felaketlerinden birine doğru olacaktır. Kasırganın ardından kendine gelen Tami (Shailene Woodley), Richard ’ın (Sam Claflin) ağır yaralandığını ve teknelerinin harabeye döndüğünü görür. Tami, kurtarılmak için hiçbir umudu olmadan, kendisini ve hayatı boyunca aşık olduğu tek adamı kurtarmak için gereken gücü ve kararlılığı kendinde bulmak zorundadır.
1