741 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Süpermenler Hükümdarlığı izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Süpermenler Hükümdarlığı izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Süpermenler Hükümdarlığı izle
6.8 IMDB Puanı

Süpermenler Hükümdarlığı izle

(Reign of the Supermen)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 87 dakika
Yönetmen
Senaryo James Krieg, Tim Sheridan, Jerry Siegel, Joe Shuster, Bob Kane, Bill Finger, Marv Wolfman, Jerry Ordway, Marv Wolfman, Jerry Ordway, Marv Wolfman, George Pérez, Jack Kirby, Louise Simonson, Jon Bogdanove, Dan Jurgens, Joe Samachson, Joe Certa, William Moulton Marston
2019 - ABD yapımlı olan Süpermenler Hükümdarlığı Full HD izle filminin konusu şu şekildedir ; Superman yediden yetmişe herkesin sevgilisi olmuştur ve bilinirliği tüm dünyada kabul edilmektedir. Ancak serinin son filminde Superman’in ölmesiyle birlikte tüm tutkunlar adeta şaşkına dönmüştür. Şehirde suçlar artmakta ve inanılmaz derecede kaos yaşanmaktadır. Durumun bu şekilde seyretmemesini isteyen yeni kahramanlar ortaya çıkacaktır. Superman’den miras kalan adaleti tüm şehre yaymak için canlarının dahi tehlikeye atacaklardır. Bu mücadele bütün kahramanların kendini Superman’in veliahttı olarak ilan etmesiyle, eşsiz bir rekabete de tanık olacağız. Süpermenler Hükümdarlığı filmini Türkçe Dublaj olarak FullHdFilmDiziizle.net adresimizde izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.