1,908 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Süper Karanlık Zamanlar Filmi Full izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Süper Karanlık Zamanlar Filmi Full izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Süper Karanlık Zamanlar Filmi Full izle
6.6 IMDB Puanı

Süper Karanlık Zamanlar Filmi Full izle

(Super Dark Times)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Ben Collins, Luke Piotrowski
90'lı yıllarda internet ve aracılığıyla hayatımızdaki yeri daha da artmış olan sosyal medya ve cep telefonlarının olmadığı günleri konu alan Süper Karanlık Zamanlar, Şubat ayında dünya prömiyerini Rotterdam Film Festivaki'in Parlak Gelecek bölümünde yapmış bir gençlik filmidir. Sıradan ve aksiyonsuz geçen hayatlarıyla karşımıza çıkan, Amerikan kasabası sakini Zach ve Josh, çocukluktan bu yana arkadaş olan iki liseli gençtir. Arkadaşları Daryl'i bir kaza sonucu kaybetmeleri tüm dengeleri değiştirmiş ve sükuneti bozmuştur. Her ne kadar cesedi beraberce saklasalar ve bunu bir sır olarak saklayacaklarına dair söz verseler de, yaşadıkları panik ve korkunun ağırlığı aralarında telafisi mümkün olmayan bir boşluğun büyümesine neden olacaktır.
Süper Karanlık Zamanlar filmini Türkçe Dublaj olarak https://fullhdfilmdiziizle.net adresimizde izleyebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler.