735 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Shortwave Filmi Full izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Shortwave Filmi Full izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Shortwave Filmi Full izle
6.4 IMDB Puanı

Shortwave Filmi Full izle

(Shortwave)
  • Yapım Yılı
Senaryo Ryan Gregory Phillips, Ryan Gregory Phillips (story by), Rob Klieger (story by), Eric Ballew (story consultant), Thomas H. McDaniel (story consultant), Frank Ponce (story consultant)
Josh ve ortağı Thomas büyük bir şok dalgası ve onun evrene etkisini keşfeder. Ortaklardan Josh ve karısı Isabel çocuklarını kısa bir süre önce kaybetmiş ve bu olayın ardında bıraktığı travmalardan kurtulup evliliklerini sürdürme çabası içindedirler. Buldukları şok dalgasının içerisindeki bir sinyal Josh’un karısının flashbackler almasına sebep olur. Isabel çocuğunun hayatta olduğu zamanlara dönmek için bu sinyale git gide bağlanır ve bu durum John ve Thomas’ın dikkatini çeker. İkisi de bunun mental sağlığı için tehlikeli olduğunun farkındadır. Shortwave filmini Türkçe Dublaj olarak https://fullhdfilmdiziizle.net adresimizde izleyebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler.