2,706 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Pers Prensi Zamanın Kumları Filmi Full izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Pers Prensi Zamanın Kumları Filmi Full izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Pers Prensi Zamanın Kumları Filmi Full izle
6.6 IMDB Puanı

Pers Prensi Zamanın Kumları Filmi Full izle

(Prince of Persia: The Sands of Time)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Boaz Yakin (screenplay), Doug Miro (screenplay), Carlo Bernard (screenplay), Jordan Mechner (screen story), Jordan Mechner (video game series
Zamana hükmedebilen bir hançerin düşüncesiz bir prensin eline düşüşü… Persli prensler kulaklarına gelen bir suikast söylenti doğrultusunda bunu planlayan presesin ülkesine saldırıp savaşı kazanırlar ve babalarını gururlandırırlar. Prensesle dünya evine girecek olan prensin heyecanlı hazırlığı başlamıştır fakat Destan’ın ona verdiği pelerin yanar ve kral ölür. Bunun şaşkınlığında olan prens şoka girmiştir.
Ağabeyi prens hakkında yakalama emri çıkartmış ve ondan kaçmaktadır. Bu olayın neden olduğunu anlamak amacıyla prensesi de yanına alıp ülkeden kaçarlar. Prensesin ona verdiği bir hançere bilinçsizce temas eder ve zamanı geriye almıştır. Prenses ona hançerin bünyesinde taşıdığı mistik gücü anlatır ve prens hançeri kullanarak babasının katilinin kim olduğunu bulmak için and içmiştir.

Pers Prensi Zamanın Kumları filmini Türkçe Dublaj olarak https://fullhdfilmdiziizle.net adresimizde izleyebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler.