1,195 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Palph ve İnternet Oyunbozan Ralph 2 Full Hd İzle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Palph ve İnternet Oyunbozan Ralph 2 Full Hd İzle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Palph ve İnternet Oyunbozan Ralph 2 Full Hd İzle

Palph ve İnternet Oyunbozan Ralph 2 Full Hd İzle

Ebeveynlerin, Ralph'in İnterneti izlerken Disney'in hit video oyun komedisi Wreck-It Ralph'in devamı niteliğinde video oyunu karakterleri, popüler web siteleri ve sosyal medya platformları çerçevesinde güçlü bir arkadaşlık hikayesi anlattığını bilmeleri gerekir .

Her yaştan izleyiciye hitap edecek, ancak temalar ve mesajlar (özellikle çevrimiçi yaşamın ve internet şöhretinin doğası ile ilgili olanlar) aralar ve yukarılar için en uygun olanı.

Diğer korkutucu anlar / karakterler ürkütücü bir karanlık ağ kralı ve devasa bir canavara dönüşen ve Ralph ( John C. Reilly tarafından seslendirilen ) Vanellope ( Sarah Silverman ) dahil olmak üzere yolundaki her şeyi tehdit eden kontrol dışı bir güvensizlik virüsü içerir . Ana şirket Disney'in, özellikle hikayede rol oynayan Disney prenseslerinin de büyük bir varlığı vardır. Film, internetin hem harika hem de korkunç olabileceğini ve empati, cesaret, azim ve kendi kendini kontrol etmenin güçlü temalarına sahip olduğunu tamamen araştırıyor. iyi seyirler