1,118 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Oyun Bozan Ralph 2 Full İzle Türkçe

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Oyun Bozan Ralph 2 Full İzle Türkçe filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Oyun Bozan Ralph 2 Full İzle Türkçe
7.2 IMDB Puanı

Oyun Bozan Ralph 2 Full İzle Türkçe

(Ralph Breaks the Internet)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Walt Disney Animation Studios
  • Film Süresi 111 dakika
Senaryo Phil Johnston, Pamela Ribon, Rich Moore, Phil Johnston, Jim Reardon, Pamela Ribon, Josie Trinidad, Kelly Younger
Destansı maceraların üzerinden tam 6 yıl geçmiştir. Ralph ve dostları, bölgelerine yeni takılan İnternet arızalanınca onu onarım etmek için bir parçanın peşine düşerler. Bu parçayı bulmak ve onu elde etmek çokta rahat olmayacaktır. Phil Johnston ve Rich Moore tarafınca yönetilen Ralph ve İnternet filmi 02 Kasım 2018 de gösterime girmiştir. Oyun alanının Turbo’nun intikamından kurtarılmasında altı yıl sonrasında Sugar Rush oyunu yeni bir tehlike altındadır. Oyun bozulmuş ve tekrar çalışması için bir parçaya ihtiyaç vardır. Eski düşman-yeni arkadaşlar olan Ralph ve Vanellope oyunu kurtarmak için Litwak'in Oyun Salonu’na web aracılığıyla girmek zorunda kalır. İkili, internette yollarını bulmak için web sakinlerine güvenmektedir. Bu sakinlerin arasında popüler "BuzzTube" sitesinin baş algoritması, kalbi ve ruhu olan Yesss adlı web sitesi girişimcisi de vardır. Ralph ve Vanellope gerekli olan parçayı bulup oyunu kurtarmayı başarabilecek mi?