2,759 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Örümcek Adam Eve Dönüş izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Örümcek Adam Eve Dönüş izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Örümcek Adam Eve Dönüş izle
7.5 IMDB Puanı

Örümcek Adam Eve Dönüş izle

(Spider-Man: Homecoming)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Sony Pictures
  • Film Süresi 133 dakika
Yönetmen
Senaryo Jonathan Goldstein, John Francis Daley, Jon Watts, Christopher Ford, Chris McKenna, Erik Sommers, Jonathan Goldstein, John Francis Daley, Stan Lee, Steve Ditko, Joe Simon, Jack Kirby
Ödüller 4 ödül & 9 Adaylık.
Yenilmezler takımıyla yaşadığı son aksiyonlardan sonra örümcek adam kendini gösterme hevesi içerisindedir. May halası ile birlikte yaşayan örümcek adam Peter, sorumlulukları olması ve normal bir insan gibi görünme çabasıyla biraz zorlanmaktadır. Demir adamla da arkadaşlığı süren Peter’ın aklında son zamanlarda tek bişey vardır o da dünyayı iyi bir yer haline getirmek için kötülerle savaşmak. Fakat karşısına çıkan yeni düşman tüm sevdiklerini tehtidi altına alacaktır. Örümcek Adam Eve Dönüş filmini Türkçe Dublaj olarak https://fullhdfilmdiziizle.net adresimizde izleyebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler.