2,555 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Orman Filmi Full izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Orman Filmi Full izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Orman Filmi Full izle
7.0 IMDB Puanı

Orman Filmi Full izle

(Jumanji: Welcome to the Jungle)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Chris McKenna (screenplay by), Erik Sommers (screenplay by), Scott Rosenberg (screenplay by), Jeff Pinkner (screenplay by), Chris McKenna (screen story by), Chris Van Allsburg (based on the book
Gezgin Yossi Ghinsberg in yaşam hikayesi ele alınarak çekilmiştir.Tam bir hayatta kalma hikayesidir.80 lerin başlarında 22 yaşında bir genç olan İsrailli seyyah Yossi İsveçli öğretmen Marcus ve Amerikalı fotoğrafçı Kevin La Paz şehrine gitmek için yolculuğa çıkarlar.Hayatları boyunca çıktıkları en heycanlı serüven olacaktır bu yolculuk.Bolivya da yeni tanıştıkları rehberleri ile beraber Amazonun derinlerine inmeye başlarlar.Ancak bu heycanlı serüven bir anda hayatlarının en kötü gezisi haline gelir. Orman filmini Türkçe Dublaj olarak fullhdfilmdiziizle.net adresimizde izleyebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler.