Not : Telif Hakkı nedeni ile, Kaldırılmıştır.
809 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Ölümlü Dünya full hd izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Ölümlü Dünya full hd izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Ölümlü Dünya full hd izle
7.8 IMDB Puanı

Ölümlü Dünya full hd izle

(Ölümlü Dünya)
  • Yapım Yılı
Kategori
Ölümlü Dünya filminde; üç nesildir Haydarpaşa Garı’nın çevresinde olan Anadolu Tat Lokantası’nı işleten Mermer ailesinin ilginç hikayesini izliyoruz. Dışardan baktığımızda gayet normal görünen bu aileyi tek dertleri bu lokantaymış gibi görüyoruz. Dışarıyla pek muhatap olmayan, insanlarla samimi olmaktan kaçınan bu aileyi başta masum sanabilirsiniz. İçlerine girdiğimizde ise aile üyelerinin bambaşka hayatlarına tanık oluyoruz. Ailenin sakladığı büyük bir sır vardır ve bu sırrın korunması bütün aile için çok önemlidir.
8 kişilik bir aile olan Mermer Ailesi aslında nesilden nesile kiralık katillerdir ve dünya çapında etkin olan bir grubun içindelerdir. Yaptıkları bazı hataların üstünü örtebileceklerini sansalarda bunu başaramazlar. İşler iyice karışmaya başlayınca Mermer Ailesinin derdi hayatta kalmak olacaktır. Ailenin kimliğinin ortaya çıkmasıyla beraber yapabilecekleri tek şey eşyalarını toplayıp yola koyulmaktır. Peşlerindeki bu dev örgütü atlatabilmek için tek seçenekleri bir arada kalmaktır. Ölümlü Dünya filmi 26 Ocak 2018’de izleyici karşısına çıkmıştır. Büyük beğeni toplayan film yer yer güldürmüş hem de hüzünlendirmiştir. Sıkılmadan bir çırpıda izleyeceğiniz bir eser oraya çıkmıştır. Olumlu dunya filmini sitemizden izleyebilirsiniz

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum