1,012 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Ölümcül Labirent – Escape Room izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Ölümcül Labirent – Escape Room izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Ölümcül Labirent – Escape Room izle
6.4 IMDB Puanı

Ölümcül Labirent – Escape Room izle

(Escape Room)
Yönetmen
Senaryo Bragi F. Schut, Maria Melnik, Bragi F. Schut

Ölümcül Labirent - Escape Room (2019) Full İzleÖlümcül Labirent full izle filmi, 6 kişinin kaçış odasından kurtulmak için verdiği mücadeleyi konu edinmektedir. Ödül üzerine kurulu bu oyunda, hayatlarında birbirlerini ilk kez görmüş ve farklı milletten olan 6 kişiden sadece 1 kişi büyük ödülün sahibi olacaktır. Bu ödül 1 Milyon Dolar'dır. Bu grupta bulunan insanların tek amacı odadan çıkıp büyük ödüle kavuşmak olacaktır. İpuçları ile odada araştırma içerisine giren grupta ilk aşama oda sıcaklığını düşürmeleridir. Birinci etapı geçip 2.etapa devam ederler. Hayatta kalmak için odadan çıkabilecekler mi?

Ölümcül Labirent 1080P Türkçe Dublaj İzle


6 kişinin 1 odada verdiği mücadele konu edinen film 2019 yapımıdır. 360, 480, 720 ve 1080p olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca film Türkçe Dublaj olarak sizlere sunuluyor. İyi seyirler.

Ölümcül Labirent Film Görselleri