ORJ Tek Netu Tek Fragman
704 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Nefes – Breathe Filmi Full izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Nefes – Breathe Filmi Full izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Nefes – Breathe Filmi Full izle
8.2 IMDB Puanı

Nefes – Breathe Filmi Full izle

(The Breath)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Melih Esat Acil (book), M. Ilker Altinay, Hakan Evrensel (book), Levent Semerci
Senarist William Nicholson’un kaleme aldığı ve gerçek bir hikayeden esinlenen film, Andrew Garfield’in canlandırdığı Robin Cavendish karakterinin hayatını ele alıyor. Robin Cavendish aşkla bağlı olduğu Diana ile evli olan geleceğe yönelik umutlu olan 27 yaşında genç bir adamdır. Fakat bu huzurlu hayatı çocukları Jonathan’ın doğumunun ardından kendisinin Kenya’da felç geçirip yatağa bağlı kalmasıyla birlikte bozulur. En fazla üç ay yaşayacağı söylenen genç adamın hayata tutunması ve yaşam kalitesini yükseltmek için uğraşan sevenlerinin çabalarına şahit oluyoruz. Bu duygu yüklü hikayede Robin ve Diana Cavendish çiftinin gerçek hikayesinden esinlenilmiştir.
Breathe filmini Türkçe Dublaj olarak https://fullhdfilmdiziizle.net adresimizde izleyebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler.