2,182 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Metal Simyacı Filmi Full izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Metal Simyacı Filmi Full izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Metal Simyacı Filmi Full izle
8.3 IMDB Puanı

Metal Simyacı Filmi Full izle

(Full Metal Jacket)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Stanley Kubrick (screenplay by), Michael Herr (screenplay by), Gustav Hasford (screenplay by), Gustav Hasford (based on the novel
Ölü diriltme alanında tehlikeli fikirleri olan Edward ve Alphonse Elric kardeşlerin fantastik macerası. Kardeşlerin merakı annelerinin bir hastalığa yenik düşerek onları, küçük yaşta terkeden babaları gibi yalnız bırakmasından kaynaklanıyor. Simya yoluyla yapılan deneyler trajik bir şekilde kardeşlerden Ed’in sağ kolunu kaybetmesiyle, onun kadar şanslı olmayan Alphonse’un ise tüm vücudunu kaybetmesiyle sonuçlanıyor. Ed dehasıyla kardeşinin ruhunu kendi sol bacağını kesmek uğruna da olsa boş bir zırhın içinde saklamayı başarıyor. Şimdi ise eski vücutlarına dönmeleri için yapmaları gereken şey sonunda felsefe taşını bulmayı umdukları yolculuklarına başlamak. Metal Simyacı filmini Türkçe Dublaj olarak fullhdfilmdiziizle.net adresimizde izleyebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler.