546 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz Full izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz Full izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz Full izle
7.2 IMDB Puanı

Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz Full izle

(Mamma Mia! Here We Go Again)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Ol Parker, Richard Curtis (story by), Ol Parker (story by), Catherine Johnson (story by), Catherine Johnson (based on the original musical by), Judy Craymer (originally conceived by), ABBA (based on the songs of)
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz, klasik film Mamma Mia'nın devam halkası. Filmde karakterlerin dününü ve bugününü araştırmak, geçmişte oluşan ilişkilerin günümüze nasıl etki ettiğini göstermek üzere zamanda geri ve ileri gidiliyor. Donna karakterinin geçmişiyle, onun kızı Sophie'nin hikayesini farklı zaman çizgileri üzerinden ortak bir paydada buluşturan devam halkasında, bu kez hamile olan Sophie annesinin geçmişini keşfediyor ve onun gençliğinin anılarını dinliyor. Bu süreçte büyükannesi ve aile dostları da ona eşlik ediyor. Devam halkasında Sophie'yi bir kez daha güzel oyuncu Amanda Seyfried canlandırırken, Donna'ya ise tekrar usta oyuncu Meryl Streep hayat veriyor. İlk filmin yıldızlı kadrosunu oluşturan Julie Walters, Christine Baranski, Stellan Skarsgård, Pierce Brosnan, Colin Firth ve Dominic Cooper geri dönen büyük isimlerden. Bu filmde onlara Cinderella ve Baby Driver'ın yıldızı Lily James, Alexa Davies, Jessica Keenan Wynn katılıyor. Filmin yönetmen koltuğunda "Imagine Me & You" ve "Now Is Good" filmlerinin yönetmeni Ol Parker oturuyor.