4,484 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Luis ve Uzaylı Dostları Full izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Luis ve Uzaylı Dostları Full izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Luis ve Uzaylı Dostları Full izle
6.3 IMDB Puanı

Luis ve Uzaylı Dostları Full izle

(Luis & the Aliens)
  • Yapım Yılı
Senaryo Wolfgang Lauenstein (screenplay), Christoph Lauenstein (screenplay), Joe Vitale (screenplay revisions), Jeffrey Hylton (screenplay punch up)
Birlikte zaman geçireceği arkadaşı olmayan 12 yaşındaki Luis çok yalnız bir çocuktur. Babası Arnold Sunday ise uzay bilimiyle ve uzaylılarla kafayı bozmuştur. Luis’le ilgilenmediği için öğretmeni onu yatılı okula göndermeyi teklif eder. Mag, Nag ve Wabo adlı üç şapşal uzaylı alışveriş kanalı olan NubbiDubbi'de satılan bir masaj matını ararken Luis’in kapısına düşerler. Luis bu duruma çok heyecanlanır ve onlarla yakın arkadaşlık kurar. Bu arkadaşlığı babasına anlatamaz çünkü babası uzaylıların zararlı olduğunu ve gördükleri anda dondurulması gerektiğini düşünür. Yatılı okul müdürü de bu sırada Luis’i almaya gelir. Ancak bu sırada Luis ve arkadaşları uzaylıları kurtarmak için plan yapmaktadır. Dünyadan ayrılıp uzaylılarla beraber galaksiyi keşfetme düşüncesi Luis’i fazlasıyla heyecanlandırır. Luis ve Uzaylı Dostları izle - Luis ve Uzaylı Dostları hd izle