1,105 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Lego Ninjago Filmi Full izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Lego Ninjago Filmi Full izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Lego Ninjago Filmi Full izle
6.0 IMDB Puanı

Lego Ninjago Filmi Full izle

(The LEGO Ninjago Movie)
  • Yapım Yılı
Senaryo Bob Logan (screenplay by), Paul Fisher (screenplay by), William Wheeler (screenplay by), Tom Wheeler (screenplay by), Jared Stern (screenplay by), John Whittington (screenplay by), Hilary Winston (story by), Bob Logan (story by), Paul Fisher (story by), William Wheeler (story by), Tom Wheeler (story by), Dan Hageman (story by), Kevin Hageman (story by)
Yeşil Ninja ve dostları Kung Fu ustası Wu ile beraber dünyanın en acımasız savaş lorduna karşı cesur bir savaş veriyorlar.Garmadona karşı mücadele edenlerin arasında oğlu Llyod da vardır.Babaların oğullara karşı mekaniklerin mekaniklere karşı verdiği muhteşem bir mücadele anlatılmaktadır.Kötülüklere karşı mücadele ederken beraber savaşmayı, takım olmayı ve içlerindeki asıl gücü bulmaları gerekmektedir. Lego Ninjago filmini Türkçe Dublaj olarak fullhdfilmdiziizle.net adresimizde izleyebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler.