>

vidmoly TR tek parça Mail.Ru TR tek parça fragman
694 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Lego DC Comics Süper Kahramanlar: The Flash Filmi Full izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Lego DC Comics Süper Kahramanlar: The Flash Filmi Full izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Lego DC Comics Süper Kahramanlar: The Flash Filmi Full izle
6.6 IMDB Puanı

Lego DC Comics Süper Kahramanlar: The Flash Filmi Full izle

(Lego DC Comics Super Heroes: The Flash)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo James Krieg, Jeremy Adams, Jerry Siegel (character created by: Superman), Joe Shuster (character created by: Superman), Paul Norris (character created by: Aquaman), Gardner Fox (character created by: Atom/Ray Palmer), Bob Kane (character created by: Batman), Bill Finger (character created by: Batman), Marv Wolfman (character created by: Cyborg), George Pérez (character created by: Cyborg), Gardner Fox (character created by: Doctor Fate), Gerry Conway (character created by: Firestorm), Al Milgrom (character created by: Firestorm), Gerry Conway (character created by: Killer Croc), Don Newton (character created by: Killer Croc), Jack Cole (character created by: Plastic Man), William Moulton Marston (character created by: Wonder Woman), Gardner Fox (character created by: Zatanna), Murphy Anderson (character created by: Zatanna)
Düşünün bir lanetin içindesiniz.. Öyle ki her gününüzü tekrar tekrar yaşamaya zorlandığınız bir döngünün içindesiniz ve bu döngüyü düzene sokmak için Hız Kuvvetini kandıran bu güçleri yok etmek ve aynı zamanda Adalet Ligi tarafından kovulmak istenen Flash bir şeyler yapmalı, döngüyü sağlamanın bir yolunu bulması ve düşmanların içinden en kötüsünü alt etmek zorundadır. Lego DC Comics Süper Kahramanlar: The Flash filmini Türkçe Dublaj olarak fullhdfilmdiziizle.net adresimizde izleyebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler.