2,143 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Kutup – Polar 2019 Türkçe Dublaj full hd izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Kutup – Polar 2019 Türkçe Dublaj full hd izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Kutup – Polar 2019 Türkçe Dublaj full hd izle
7.6 IMDB Puanı

Kutup – Polar 2019 Türkçe Dublaj full hd izle

(Kutup – Polar 2019 Türkçe Dublaj full hd izle)
  • Yapım Yılı
Kutup Polar Kutup – Polar 2019 Türkçe Dublaj full hd izle filmi 2019 7.6 720p olarak izlemeniz için hazırEmekliliğin eşinde olan bir tetikçi ve onu öldürtmeye çalışan bir Patron.
Duncan Vizla, Dünya'nın en iyi tetikçisidir. Ve herkes onu Kara Kayser olarak tanımaktadır. Patronu Duncan'ı bir yük olarak görmeye başlamasından sonra, Duncan emekliliğe ayrıldıktan hemen sonrasında ne olduğunu anlamadan kendisini sahada bulur ama bu sefer farklıdır çünkü hedef kendisidir. İyi seyirlerKutup Polar Kutup – Polar 2019 Türkçe Dublaj full hd izle Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
2019 ABD yapımı aksiyon,suç ve dram filmi olan Polar, bir suikastci olan Vizla'nın emekliliğe ayrılması ile başlıyor. Vizla geçmişte yaptığı bir hata yüzünden bütün işleri bırakmak istemektedir. Şirket için çalışan suikastcilerin biiken parası ölümü üzerine şirkete kalıyordu. Bunun için başka tetikciler Vizla'yı öldürmek için harekete geçer. Usta suikastciyi beklenmeyen şekilde arkadaşları satar. Süpriz sonlu film severler kesinlikle kaçırmasın.
NOT: Erotik sahneler vardır.