739 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Kral Olacak Çocuk izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Kral Olacak Çocuk izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Kral Olacak Çocuk izle
6.0 IMDB Puanı

Kral Olacak Çocuk izle

(The Kid Who Would Be King)
Yönetmen
Senaryo Joe Cornish
Hayat 12 yaşındaki Alex için pek iyi gitmemektedir. Okulda sürekli olarak öteki çocuklar ile uğraşmak zorunda olan bu zayıf çocuk, tarihin en güçlü kılıcı olan Excalibur'u bulur. Tesadüfen yaptığı be bulgu kendi ve dostlarının yaşamında köklü değişikliklere sebep olacaktır. Kılıcın gizemini çözdükten sonrasında asıl tehlikenin kapılarında bulunduğunu anlayan kahramanlarımız, orta çağdan gelecek büyücülere karşı harpmak zorunda kalacaklar bu şekilde deyetinmeyip efsanevi büyücü Merlin'den de yardım istemek zorundadırlar.

ÖRNEK ELEŞTİRİ

Çocuklara Merlin tarafından, sadece doğru şeyler olduğuna inandıkları şey için savaşırlarsa, bir fark yaratabilecekleri için büyüdükleri söylendi. Brexit'in bu günlerinde ve politik belirsizliğin bu mesajın filme dolaştığı bir hata olmadığını düşünmelisiniz. Bu iyi bir mesaj, sadece film yapımcılarının daha etkili bir şekilde anlatmasını diliyorum.