1,789 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Kral Arthur Kılıç Efsanesi Filmi izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Kral Arthur Kılıç Efsanesi Filmi izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Kral Arthur Kılıç Efsanesi Filmi izle
6.8 IMDB Puanı

Kral Arthur Kılıç Efsanesi Filmi izle

(King Arthur: Legend of the Sword)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Joby Harold (screenplay by), Guy Ritchie (screenplay by), Lionel Wigram (screenplay by), David Dobkin (story by), Joby Harold (story by)
6 film ile seri haline gelmesi istenen film, bir destanın doğumunu anlatarak hikayeye başlıyor. Aynı hikayeyi anlatan uzun versiyonlu 1981 Krallar Savaşıyor, Excalibur ve 2004 Kral Arthur, King Arthur filmler bulunuyor zaten fakat bu filmlerdeki kralların karakterleri ve krallar tamamen farklı. Yuvarlak masa toplantısının öncesinde yaşananlar, kayada bulunan kılıç ve tahta geçmek isteyen bir amca. Kral Arthur çocukken babası öldürülür ve tahta amcası geçer. Sokak köşelerinde kendi geçimini sağlayan Arthur bir süre sonra kılıcını büyülü kayadan çıkardığında istesede istemesede ona kalan mirasa ortak olmak ve sahiplenmek isteyecektir. O tahtın gerçek varisidir. Kral Arthur Kılıç Efsanesi izle - Kral Arthur Kılıç Efsanesi Full izle - Kral Arthur Kılıç Efsanesi tek part izle - Kral Arthur Kılıç Efsanesi türkçe dublaj izle