826 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Kara Kule – Dark Tower Filmi Full izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Kara Kule – Dark Tower Filmi Full izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Kara Kule – Dark Tower Filmi Full izle
5.7 IMDB Puanı

Kara Kule – Dark Tower Filmi Full izle

(The Dark Tower)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Akiva Goldsman (screenplay by), Jeff Pinkner (screenplay by), Anders Thomas Jensen (screenplay by), Nikolaj Arcel (screenplay by), Stephen King (based on
Küçük ve genç bir çocuk rüyalarında kimsenin inanmayacağı şeyler görür. bu gördüğü rüyalar Orta Dünya'nın gizli kalmış bilgilerini içermektedir ve küçük çocuk bu bilgileri takip eder. Bir gün rüyasında Silahşör Rolan Deschain ile denk gelir. Silahşör bütün gezegenleri birlikte tutan Kara Kule nin ortadan kaldırılmasını önlemek için Walter O'dim ile girdiği savaşta esir olur. Walter O'dim oraya gittiğinde Orta Dünya ve insanların yaşadığı dünya ortadan kalkacaktır. Silahşör bu durumu engellemek için küçük çocukla yolculuğa çıkarlar. Film "the dark tower" isimli kitaptan esinlenilmiştir. Kara Kule - Dark Tower filmini Türkçe Dublaj olarak fullhdfilmdiziizle.net adresimizde izleyebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler.