541 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Kaptan Amerika 3: Kahramanların Savaşı Filmi izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Kaptan Amerika 3: Kahramanların Savaşı Filmi izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Kaptan Amerika 3: Kahramanların Savaşı Filmi izle
7.8 IMDB Puanı

Kaptan Amerika 3: Kahramanların Savaşı Filmi izle

(Captain America: Civil War)
  • Yapım Yılı
Senaryo Christopher Markus (screenplay by), Stephen McFeely (screenplay by), Joe Simon (based on the Marvel comics by), Jack Kirby (based on the Marvel comics by)
Steve Rogers’ın Yenilmezler ekibinin yenilenen kadrosunda lider olarak görüyoruz bu filmde.Ancak insalığı kurtarmayı amaçlayan bu ekip bir görevlerinde büyük bir hataya sebep olurlar.Bu da onların artık siyası bir otorite tarafından denetlenmeleri gerektiğini düşündürmeye başlar.Bu fikir ekibi ikiye böler.Bir grup Steve Rogers’ın liderliğinde özgürlüğü savunur.Diğer grup ise Tony Stark önderliğinde otorite ve hükümet denetimini destekler.Bakalım siz ayrılan bu iki gruptan hangisini seçeceksiniz? Kaptan Amerika 3: Kahramanların Savaşı Tek part izle - Fullhdfilmdiziizle.net iyi seyirler diler.