555 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Justice League Adalet Birliği izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Justice League Adalet Birliği izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Justice League Adalet Birliği izle
6.4 IMDB Puanı

Justice League Adalet Birliği izle

(Justice League)
Yönetmen
Senaryo Jerry Siegel, Joe Shuster, Chris Terrio, Zack Snyder, Chris Terrio, Joss Whedon, Gardner Fox, Bob Kane, Bill Finger, William Moulton Marston, Jack Kirby
Ödüller 1 ödül & 6 Adaylık.
Film tamamen fantastik olaylar ve süper kahraman temasında geçmektedir. Superman’in yaptığı tüm fedakarlıklar, Batman için ilham kaynağı olmuştur ve insanlara karşı inanmasını sağlamıştır. Buna ek olarak Wonder Woman’la da aynı safta yer alacaktır. Fakat karşılaştıkları tehlike üçünün üstesinden gelebileceği seviyede değildir. Bu büyük tehlike için özel yeteneklerle kurulmuş bir süper kahraman ekibi kurulması lazımdır. Üstelik zaman hızla daralmakta ve seçimlerini hızlı yapmaları gerekmektedir. Kurulan ekipte, Batman, Superman, Aguaman, Flash ve Wonder Woman’ın ön planda olduğu DC evrenine ait bütün yıldızlar bir araya gelecektir. Justice League Adalet Birliği filmini Türkçe Dublaj olarak FullHdFilmDiziizle.net adresimizde izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.