TR GOLD TR Moly FRAGMAN
23,149 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Jodhaa Akbar izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Jodhaa Akbar izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Jodhaa Akbar izle
7.6 IMDB Puanı

Jodhaa Akbar izle

(Jodhaa Akbar)
  • Yapım Yılı
Senaryo Haidar Ali (story), Haidar Ali (screenplay), Ashutosh Gowariker (screenplay), K.P. Saxena (dialogue), Rajshri Sudhakar (Dialogue Writer: Telugu)
16. yüzyılın görkemli güzelliğinden doğan aşk hikayesi.. Zorla evlendirilmek istenen ve iki krallığın çıkarı için yapılan bu evlilik zamanla en büyük aşklardan biri oluyor. İmparator Akbar için politik başarı hakimlik hiç de o kadar önemli değildir imparator için halkın huzurlu ve mutlu yaşaması önemlidir. Hindistan bölgesinde yaşayan Rajput halkı etraflarına karşı çok saldırgandır fakat imparator bu halkın gönüllerini kazanır ve iki tarafında güçlü bir bağa ihtiyacı vardır. Bu bağı daha da kuvvetlendirmek için Rajput prensesi Jodhaa babasının zoru ile imparator ile evlendirilir. Jodhaa’nın kendisi ile zorla evlendiğini fark eden imparator eşinin gönlünü kazanmak için her şeyi yapar bunun yanında imparatorluğu yıkmak isteyen güçlere karşıda büyük bir mücadele verecektir. Jodhaa Akbar filmini izle - Jodhaa Akbar full izle - Jodhaa Akbar türkçe dublaj izle