17,171 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Hayalet Tetikçi – Sniper Ghost Shooter Filmi Full izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Hayalet Tetikçi – Sniper Ghost Shooter Filmi Full izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Hayalet Tetikçi – Sniper Ghost Shooter Filmi Full izle
5.4 IMDB Puanı

Hayalet Tetikçi – Sniper Ghost Shooter Filmi Full izle

(Sniper: Ghost Shooter)
  • Yapım Yılı
Senaryo Michael Frost Beckner (based upon the characters created by), Chris Hauty, Crash Leyland (based on characters created by)
Mesleği gaz boru hattının güvenliğini sağlamak olan Brandon ve Richard günün birinde hattı ele geçirmeye çalışan teröristler ile çatışırlar. Fakat beklemedikleri şey en yetenekli keskin nişancılarının yerlerinin teröristlerce belirlenmiş olmasıdır. Bu olay, içlerinde bir köstebek olduğu kuşkusunu akıllarına sokacaktır. Bir yandan işlerine devam ederek teröristlere meydan okuyan koruma görevlileri Brandon ve Richard, bir yandan da içlerindeki köstebeği bulmaya çalışırlar. Hayalet Tetikçi - Sniper Ghost Shooter filmini Türkçe Dublaj olarak fullhdfilmdiziizle.net adresimizde izleyebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

6 yorum