1,437 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Gamba: Macera Çetesi Filmi Full izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Gamba: Macera Çetesi Filmi Full izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Gamba: Macera Çetesi Filmi Full izle
5.1 IMDB Puanı

Gamba: Macera Çetesi Filmi Full izle

(Air Bound)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 92 dakika
Senaryo Atsuo Saitô, Ryôta Kosawa, Wendee Lee, Ryôta Kosawa
Ödüller 1 ödül & 1 nomination
Gamba ve Mampuku adlı iki fare, devasa bir ana kentin ufak ve tenha bir köşesinde hayatlarını devam ettirirler. Gününde birinde Gamba’nın dikkatini çeken bir şey olur. Paketlerin üstünde basılan o muhteşem deniz resmi ile adeta kendinden geçer çünkü tüm hayatını içinde binalar, betonlar olan bir şehirde geçirdiği için resimde gördüğü şeyin ne olduğu hakkında fikri bile yoktur. Arkadaşı Mampuku Gamba’ya denizi ucu bucağı olmayan,hayal etmesi imkansız su yığını olarak betimlemiştir. Bunu duyar duymaz Gamba hemen oraya gidip denizi görmesi gerektiğini düşünerek yola koyulur. Mampuku ise istemeye istemeye arkadaşının peşinden gider. Serüvenimiz böylelikle start vermiş olur!
Gamba:Macera Çetesi filmini Türkçe Dublaj olarak fullhdfılmdiziizle.net adresimizde izleyebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler.