925 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Fakir: Bir Hint Fakiri ’nin Olağanüstü Yolculuğu Full izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Fakir: Bir Hint Fakiri ’nin Olağanüstü Yolculuğu Full izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Fakir: Bir Hint Fakiri ’nin Olağanüstü Yolculuğu Full izle
N/A IMDB Puanı

Fakir: Bir Hint Fakiri ’nin Olağanüstü Yolculuğu Full izle

(The Extraordinary Journey of the Fakir)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Romain Puertolas (based on novel)
Fakir: Bir Hint Fakiri'nin Olağanüstü Yolculuğu, hiç tanımadığı babasını bulmak için yola koyulan Aja'nın maceralarını anlatıyor. Hint Fakiri Aja, annesinin ölümünün ardından yapayalnız kalmıştır. Babasını tanımayan Aja, onu bulmaya karar verir ve bunun için Fransa ’ya gider. Babasını bulmak için çıktığı bu yolculuk Aja ’nın hiç de düşlediği gibi gitmez. Paris ’te taksiye binen Aja gitmek istediği yer yerine kendisini şehir dışındaki İKEA ’da bulur. Bu sırada da Marie isimli bir kıza aşık olmuştur. Aja, İKEA ’da yanlışlıkla bir dolabın içinde kalıp kargolanınca bu sefer de kendisini Avrupa ’da başka bir şehirde bulur. Yol boyunca birçok yere savrulan Aja, Paris'e geri dönüp sevdiği kız Marie ’ye kavuşup babasını bulabilecek midir?
Yazar Romain Puertolas ’ın romanından uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Unfinished Business ve Delivery Man filmlerinin yönetmenliğini üstlenen Ken Scott oturuyor. Luc Bossi ’nin senaryosunu kaleme aldığı komedi, dram türündeki filmin oyuncu kadrosunda Dhanush, Bérénice Bejo, Erin Moriarty, Barkhad Abdi, Gérard Jugnot, Ben Miller, Abel Jafri gibi isimler yer alıyor. Görüntü yönetmenliğini Vincent Mathias ’ın üstlendiği filmin müzikleri ise Nicolas Errèra ’ya ait.