2,020 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Dünyalı 1 Filmi Full izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Dünyalı 1 Filmi Full izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Dünyalı 1 Filmi Full izle
7.9 IMDB Puanı

Dünyalı 1 Filmi Full izle

(The Man from Earth)
  • Yapım Yılı
Senaryo Jerome Bixby
Bir üniversitede tarih alanında profesörlük görevi yapmakta olan John Oldman, görevini bırakarak başka bir yere taşınma kararı alır. Ayrılmasından hemen önce diğer profesör arkadaşları bu taşınma kararının ardında yatan sebebi merak ediyorlardır. Israrla meraklı sorular arkadaşları, John’u ayrılışı hakkında bilgi vermeye sürükler. 14.000 yıldır yaşamakta olan ve asla yaşlanmayan bir ölümsüz olduğunu itiraf eder. Bu fikri pek de mantıklı bulmayan arkadaşları, her ne kadar John’un aklını yitirmiş ya da arkadaşlıklarını sınıyor olabileceğini düşünse de doğruyu söylüyor olabileceğine de ihtimal veriyorlardır. Özel efekt kullanmaksızın düşük bütçeyle yalnızca tek bir mekan içinde çekilmiş olan bu film, seyircisini düşünmeye ve sorgulamaya davet eden bir bilim-kurgu filmidir.
Dünyalı 1 filmini Türkçe Dublaj olarak https://fullhdfilmdiziizle.net adresimizde izleyebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler.
Serinin diğer filmleri 1