784 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Dostum Sunday – My Gal Sunday Filmi Full izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Dostum Sunday – My Gal Sunday Filmi Full izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Dostum Sunday – My Gal Sunday Filmi Full izle
8.6 IMDB Puanı

Dostum Sunday – My Gal Sunday Filmi Full izle

(The Intouchables)
  • Yapım Yılı
Senaryo Olivier Nakache, Éric Toledano
Bilinen iki oyuncunun yer aldığı bu filmde rollerini canlandırdıkları Parker ve Sunday karakteri evlilikleri olan ve aşklarını öldürmemiş, aksine tutkuyla ilerleyen bir çiftten bahseder. Hayatınızda hiç başıma gelmez dediğiniz şeyler olur, işte bu çiftin başına da öyle bir şey gelir, bir gün uyandıklarında Parker’in ailesine ulaşamazlar ve yaşadıkları yere vardıklarında sessiz sedasız gözden yok olduklarını fark edeceklerdir. Mevzuyu biraz vakit geçse de kavrayacaklardır ortada bir kaçırılma durumu olduğunu anlamışlardır fakat bunun kim tarafından yapıldığını bir türlü bilemezler. Kurnazlık yapıp durumu polise haber etmeye kalkışırlarsa, ailesini kaybedeceği kendilerini bildirilecektir. Bunun üzerine çift ele ele verip durumun üstesinden kendileri gelmeye çalışacaklardır.
Dostum Sunday - My Gal Sunday filmini Türkçe Dublaj olarak fullhdfılmdiziizle.net adresimizde izleyebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler.