Okru Tek Fragman
552 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Derinliklere Yolculuk Filmi Full izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Derinliklere Yolculuk Filmi Full izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Derinliklere Yolculuk Filmi Full izle
6.7 IMDB Puanı

Derinliklere Yolculuk Filmi Full izle

(The Odyssey)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Jean-Michel Cousteau (book), Albert Falco (book), Jérôme Salle (adaptation), Jérôme Salle (dialogue), Jérôme Salle (screenplay), Laurent Turner (screenplay)
Denizci J. Cousteau'nun sıradan bir hayatı vardır. eşi Simone onu çok sevmektedir ve bu evliklerinden iki oğlu bulunmaktadır. Denizlerde yeni yerleri bulma duygusunun verdiği heyecanı bastıramayan denizci J. Cousteau, bu arzusuna yenilip calypso adında eski gemiyi alıp açık denizlere çıkmıştır. Denizci Cousteau'nun ismi etrafda duyuldukça oğlu ile arasındaki bağ biraz karmaşık duruma girecek fakat oğulun babasına merağı hiç azalmayacaktır. film 20. yüzyül da kendinden söz ettirmiş ve ismini duyurmuş olan deniz belgeselcisi Jacques-Yves Cousteau'nun yaşamının 30 senelik kesitini anlatıyor. Derinliklere Yolculuk filmini Türkçe Dublaj olarak fullhdfilmdiziizle.net adresimizde izleyebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler.