409 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Dadı izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Dadı izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Dadı izle
4.1 IMDB Puanı

Dadı izle

(The Nanny)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Epic Pictures
  • Film Süresi 80 dakika
Yönetmen
Senaryo Matthew Allen, Ed Dougherty, Marcel Sarmiento
Küçük kız Noa, dadısının bu Dünya'dan olmadığından şüphelenmektedir. Gerçeği ortaya çıkartmak isterken, baş edemeyeceği durumlarla karşılaşmaya başlar.

Noa ve Michael'ın annesi tek başına iki çocuğu geçindirmek zorundadır ve bu yüzden de çok fazla çalışmaktadır. Bu sırada bu iki kardeş her ne kadar kendilerine bakmaya çalışsalar da mutlaka bir bakıcının gözetimine ihtiyaç duymaktalardır. Sonunda 24 tane farklı dadı ile görüşmelerine rağmen ne Noa ne de Michael hiç birini beğenmemişlerdir. Fakat tam da bu sırada kapı çalınır ve bir dadı dünyanın en kaliteli dadı ajansından iş için gönderildiğini ve seve seve çocuklara bakacağını söyler. Bu çocukların annesi Ann için tam da aradığı şeydir çünkü artık Ann'de nefes almak istemektedir. Ancak Noa bu ansızın gelen dadıdan hiç de memnun değildir ve bu yeni dadının yani Leonor'un bir şeyler sakladığından emindir. Fakat Noa yeni dadıyı takibe aldıkça aklı hayaline gelmeyecek gerçeklerle karşılaşacaktır! Dadı filmini Türkçe Dublaj olarak FullHdFilmDiziizle.net adresimizde izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.