2,260 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Cehennem – Brimstone Filmi Full izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Cehennem – Brimstone Filmi Full izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Cehennem – Brimstone Filmi Full izle
7.4 IMDB Puanı

Cehennem – Brimstone Filmi Full izle

(Brimstone)
  • Yapım Yılı
Senaryo Mark Bomback, Matt Reeves, Rick Jaffa (based on characters created by), Amanda Silver (based on characters created by)
Yapmadığı bir olaydan dolayı suçlanan Liz, sevdiklerini hırsıyla ve öcüyle yanıp tutuşan pederden sakınmak zorundadır. Peder kürsüye çıkar. Liz ve ailesi için o andan itibaren kabuslu günler başlar. Liz, hırsı ve intikam duygusu gözlerini bürümüş olan peder tarafından kendisinin alakası olmadığı bir suç tarafından ihbar edilir. Liz, kızını koruyup kollamak için yaşam mücadelesi vermek zorunda kalır. Filmin yönetmeni Martin Koolhoven'nın yazdığı film, Dakota Fanning, Guy Pearce, Kit Harington ve Carice can Houten gibi oyuncularıyla dikkat çekiyor. Cehennem - Brimstone filmini Türkçe Dublaj olarak fullhdfilmdiziizle.net adresimizde izleyebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın