1,517 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Bohemian Rhapsody izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Bohemian Rhapsody izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Bohemian Rhapsody izle
8.0 IMDB Puanı

Bohemian Rhapsody izle

(Bohemian Rhapsody)
Yönetmen
Senaryo Anthony McCarten, Peter Morgan, Anthony McCarten
Bohemian Rhapsody, Queen grubuna, müziklerine, klişelere kuralları yıkarak dünyanın en sevilen sanatçılarından biri durumuna gelen ikonik solistlerine bir saygı duruşu kalitesi taşıyor.

Film, simgeleşmiş şarkıları ve devrimci sesiyle grubun meteorik yükselişine, Mercury'nin hayat tarzının kontrolden çıkması ile çıkan iç çatışmaya ve hayatını tehdit eden hastalığına karşın Mercury'nin rock müzik tarihinin en büyük performanslarından birisinde gruba öncülük ettiği Live Aid konserinin arifesinde muzaffer birleşme sürecine yayılıyor. Bu süreçte de, her vakit bir aile gibi olan ve bugünümüzde dışlanmışlara, hayalperestlere ve müzikseverlere ilham vermeye devam eden bir grubun mirasını süslüyor. Bohemian Rhapsody filmini Türkçe Dublaj olarak FullHdFilmDiziizle.net adresimizde izleyebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler.