923 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Bir Yıldız Doğuyor izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Bir Yıldız Doğuyor izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Bir Yıldız Doğuyor izle
7.7 IMDB Puanı

Bir Yıldız Doğuyor izle

(A Star Is Born)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros. Pictures
  • Film Süresi 136 dakika
Yönetmen
Senaryo Eric Roth, Bradley Cooper, Will Fetters, Moss Hart, John Gregory Dunne, Joan Didion, Frank Pierson, William A. Wellman, Robert Carson
19 Ekim 2018 tarihinde vizyona girmiş olan Bir Yıldız Doğuyor Türkçe Dublaj izle filminin konusu şöyledir ; Filmde Jackson Maine, isimli eski bir müzisyenin kariyerindeki ani düşüşe tanık olacaksınız. Eski star yeni bir yetenekle tanışacaktır. Bu karakterin ismi Ally’dir. İkili arasında büyük bir aşk baş gösterecektir. Ally’nin müzikal yeteneğini kanıtlayabilmesi için Jason, onu star olmanın koşullarıyla yüzleştirecek ve sahne serüvenine atacaktır. Ally sürdürdüğü bu maceranın ardından herkes tarafından tanınır bir dünya starı olmuştur. Jason ise kendi kariyerini Ally’nin gölgesine terk etmiştir. Bundan dolayı eski günlerdeki popülaritesini yeniden kazanmaya çalışacak ama bu süreç hiçte kolay olmayacaktır. Bir Yıldız Doğuyor filmini Türkçe Dublaj olarak FullHdFilmDiziizle.net adresimizde izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.