3,873 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Ben Kimim – Who Am I izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Ben Kimim – Who Am I izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Ben Kimim – Who Am I izle
7.6 IMDB Puanı

Ben Kimim – Who Am I izle

(Who Am I)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Sony Pictures Releasing International
  • Film Süresi 102 dakika
Yönetmen
Senaryo Jantje Friese, Baran bo Odar
Ödüller 6 ödül & 6 Adaylık.
Benjamin genç bir bilgisayar dahisidir ve Almanya’da aynı şeylerle uğraşan çevre tarafından tanınmaktadır. Fakat Benjamin sadece Almanya’da değil tüm Dünya çapında tanınmayı istemektedir. Benjamin’i bir gün yer altı hacker guruplarından biri aralarına katılması için çağırır ve bu tehlikeli teklifi tabi ki kabul eder. Olaylar buradan sonra başlar…

Benjamin genç bir bilgisayar uzmanı çocuktur ve Almanya'da bu işlerle uğraşan kişiler tarafından oldukça tanınmaktadır. Ancak Benjamin sadece olduğu ülkede değil tüm Dünyada tanınmayı arzulamaktadır. Benjamin'i bir gün yer altı hackerlarından biri bulur ve aralarına katılmasını istemektedir. Benjamin bu tehlikeli teklifi hemen kabul eder. İşte olaylar bundan sonra zor bir şekilde başlamaktadır. Ben Kimim filmini Türkçe Dublaj olarak FullHdFilmDiziizle.net adresimizde izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.