1,117 Görüntülenme

× Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Ayrılık Acısıyla Baş Etmek izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Ayrılık Acısıyla Baş Etmek izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN
Ayrılık Acısıyla Baş Etmek izle
6.2 IMDB Puanı

Ayrılık Acısıyla Baş Etmek izle

(How to Get Over a Breakup)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Tondero Films
  • Film Süresi 104 dakika
Senaryo Samuel Stewart Hunter, María José Osorio
Selamlar arkadaşlar ben fatih. Yine güzel bir filmle sizlerleyim. Bu filmide daha yeni tanıştığım bir kızla izledim. İzlemez komaz olsaydım. Hahahha sabaha kadar filmi konuştuk. Çünkü film tamda günümüz sorunlarını anlatıyor.
Baş roldeki ablamız eski sevgiliyi unutmaya çalışır Bunun için denemediği yol kalmaz. Alkol, uyuşturucu, Tinder ( ki tinder en favori sahnedir. ) Mobilya boyama işine başlar o işe yaramaz, blog yazar. Bizim ülkede de pucca vardı bir ara ha işte o kafalar. Peru'nun başkenti limada yaşayan yaralı ceylan reklam yazarı ve bekar ablamız bloglarını yazar ve web sitesinde yayınlamaya başlar. Şuanda da öyle değil mi. Yazıları milyonlar okunmaya başlayınca asıl ve yeni bir serüven ablamız için çoktan başlamıştır bile.
Abla dediğime bakmayın :) Film güzel sevgiliyle arkadaşla, yeni sevgili olunacak kişilerle mutlaka izlenmeli. Tam günümüzü anlatıyor o yüzden seveceğinizi düşündüğüm için ekledim.

Her zaman dediğim gibi yorumları okuyorum. Filmi izledikten sonra yorumlarınızla bana cevap yazarsanız sevinirim. Şimdiden iyi seyirler dilerim. :)